Putni nalozi

U skladu sa članom 43 stav 3 Zakona o finansiranju političkih subjekata i izbornih kampanja (“Sl. list CG”, br. 3/20 i 38/20), objavljujemo putne naloge za upravljanje službenim vozilima:

 

PARLAMENTARNI IZBORI 2020.

Putni nalog 22.06. - 28.06.2020.

Putni nalozi 29.06. - 06.07.2020.

Putni nalozi 10.07. - 15.07.2020.

Putni nalozi 15.07. - 19.07.2020.

Putni nalozi u izvještajnom period nijesu izdavani

Putni nalozi u izvještajnom period nijesu izdavani

Putni nalozi u izvještajnom period nijesu izdavani

Putni nalozi u izvještajnom period nijesu izdavani

Putni nalozi 17-08. - 24.08.2020.

Putni nalozi 24.08. - 28.08.2020.

 

Na osnovu člana 32. Zakona o finansiranju političkih subjekata i izbornih kampanja "Sl.CG" broj 52/14. objavljujemo sedmodnevni pregled izdatih putnih naloga za upavljanje službenim vozilima:

PREDSJEDNIČKI IZBORI 2018

Putni nalozi 22.-29.01.2018.

Putni nalozi 29.01.-05.02.2018.

Putni nalozi 05.02.-09.02.2018.

Putni nalozi 12.-19.02.2018.

Putni nalozi 19-26.02.2018.

Putni nalozi 26.02.- 05.03.2018-

Putni nalozi 05.03.-09.03.2018.

Putni nalozi 12-19.03.2018.

Putni nalog 19-26.03.2018.

Putni nalozi 26.03.-02.04.2018.

Putni nalozi 02.04.-08.04.2018.

Putni nalog 09.04.-15.04.2018.

Putni nalog 16-22.04.18.

Putni nalozi 23.04.-02.05.2018.

Putni nalozi 03.05.-06.05.2018.

Putni nalozi 07.-13.05.2018.

Putni nalozi 14-22.05.2018.

Putni nalozi 24.-27.05.2018.