Analitičke kartice

Na osnovu člana 28. Zakona o finansiranju političkih subjekata i izbornih kampanja "Sl.CG" broj 52/14. objavljujemo sedmodnevni pregled analitičke kartice našeg računa:

PREDSJEDNIČKI IZBORI 2018

Analitičke kartice 22-29.01.2018.

Analitičke kartice 29.01.-05.02..2018.

Analitičke kartice 05.02.-12.02.2018.

Analitičke kartice12-19.02.2018.

Analitičke 19.02.-26.02.2018.

Analitičke kartice 26.02.-05.03.2018.

Analitičke kartice  05.-12.03.2018.

Analitičke kartice 12-19.03.2018.

Analitičke kartice 19.-26.03.2018.

Analitičke kartice 26.03.-02.04.2018.

Analitičke kartice 02.04.-08.04.2018.

Analitičke kartice 09.-15.04. 2018.

Analitičke kartice 16-22.04.18.

Analitičke kartice 23.04.-02.05.2018.

Analitičke kartice 03-06.05.2018..

Analitičke kartice 07.-13.05.18.

Analitičke kartice 14-22.05.2018.

Analitičke kartice 24.-27.05.2018.

Analitičke kartice 28.05.-03.06.2018.

Analitičke kartice 04.-10.06.2018.

Analiticke kartice 11.-.17.06.2018.

Analitičke kartice 18-24.06.2018.